Maroko

W Stronę Marakeszu
Safari na wielbłądach, nocleg na pustyni w namiocie Nomadów, pobyt i nocleg na dachu berberyjskiego domu, wizyta w tradycyjnej łaźni marokańskiej.
Czas trwania: 13 dni
Ilość osób: od 5 osób
Cena: 6000 PLN

Maroko do wyboru
Możemy zorganizować wycieczkę do następujących miejsc: MARRAKESZ, AGADIR, QUARZAZATE, ZAGORA (nocleg na pustyni) lub opcjonalnie w ERG CHEBI DOLINA rzeki DRAA wąwóz TODRA, Dolina rzeki DADES, Essaouira, Wodospady Ouzoud, Casablanca, Rabat, Fez.
Czas trwania: do ust.
Ilość osób: min. 4 osoby
Cena: od 4000zł
 
 
© 2010 MM Promocja. Wszelkie prawa zastrzeżone.

,/h3>

czapki reklamowe z nadrukiem, z logo, polary reklamowe, koszulki reklamowe Warszawa,namioty reklamowe, parasole ogrodowe, reklama pneumatyczna, parasole reklamowe, parawany reklamowe, torby papierowe z logo,kubki z nadrukiem

agencja wydawnicza, długopisy reklamowe, generatory, bezrękawniki, pośrednictwo w mediach, powerbank z logo, usb, pedrive z logo, koszulki reklamowe, leżaki reklamowe, upominki reklamowe, gadżety reklamowe, balony reklamowe, kosze prezentowe, smycze reklamowe,

, kurtki, bluzy, tshirt z logo, leżaki reklamowe, lezaki reklamowe
 
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".
s